×

Hlášení

Funkce e-mailu je na těchto stránkách dočasně zakázána, zkuste to prosím později.

Funkce e-mailu je na těchto stránkách dočasně zakázána, zkuste to prosím později.

Funkce e-mailu je na těchto stránkách dočasně zakázána, zkuste to prosím později.

Funkce e-mailu je na těchto stránkách dočasně zakázána, zkuste to prosím později.

Funkce e-mailu je na těchto stránkách dočasně zakázána, zkuste to prosím později.

V boji s kriminalitou chybí klika

Boj se zločinností, kriminalitou a s vandalstvím je nekonečný. Každé město hledá svou cestu, metody a nástroje, kterými by ochránily klid a bezpečí svých obyvatel. Někde vsadily na podporu represivní složek zatímco jinde se více spoléhají na prevenci. V Chlumci jsme politikou přechodů od represe k prevenci a zpět vynalezli doslova houpačku, na které se každému zlosynovi musí dělat špatně už od žaludku.

Nejprve přišel ústup od uplatnění represe směrem k prevenci zrušením městské policie, protože byla údajně nefunkční, Hanuschovská a neúměrně zatěžovala rozpočet.

Možná jen díky vyplacení odstupného bývalým policistům a rozprodejem jejich veškeré výzbroje a výstroje jsme si mohli dovolit nainstalovat dokonalý bezpečnostní systém pro ochranu městského úřadu a jeho dočasných radních a starosty. Nic cennějšího v Chlumci nemáme! Elektronický bezpečnostní systém udělal z radnice pevnost. Dokonce celé město je střeženo kamerovým systémem snímajícím, jak nám holubi kálí... na střechy. Nestálo to moc peněz a přesvědčte se sami, jak je to užitečné.

Preventivní podpora státní policie, jako orgánu státní represe, kdy obec rozšířila pronájem policii o další prostory ve školce a současně snížila nájemného pouze za 1 Kč, se určitě vyplatila. Přidáme-li k tomu ještě dar obce, jízdní kolo a přilbu za 25 tis.Kč, tak pro pocit bezpečí v Chlumci jsme udělali dost. Zlosynové se třesou hrůzou při pohledu na vystavené fotografie starosty a radních s usměvavými policejními důstojníky na internetu.

Návratem k represi a opět „úspěchem" je nepochybně loňské opětovné zřízení městské policie, přestože bylo kritizované drzou opozicí, že jde pouze o „pretoriánskou gardu chránící starostu". Nebo snad šlo o ukojení tužeb bývalých policistů, dnes sedících v Radě města, aby konečně mohli někomu zase velet? Schválený návrh personálního obsazení obecní policie pouze se 3 strážníky, obhajovaný donekonečna JUDr.Melicherem, již po měsíci fungování byl o dalšího strážníka navýšen. Peníze na jejich výplaty v rozpočtu obce prozatím zůstaly stejné.
Dnes, po zuby ozbrojená chlumecká obecní policie s pistolemi na boku, na sídlišti svými lístečky za špatné parkování rozběsňuje řidiče. Proti případné agresi rozčilených řidičů pak může odhodlaně zasáhnout na přechodu před základní školu, kde policie dosud nikomu nechyběla. A také věrně chrání nejcennější, co zde v Chlumci máme, naši radnici.
Kancelář starosty má pro jistotu vybudován ještě svůj zvláštní elektronický zabezpečovací systém. Na jeho dveřích dokonce není normální klika, ale jen koule. Ke starostovi se téměř nedostanete. Je dokonale chráněném a už nikdo mu nemůže nafackovat. Tím se nám významně snižuje riziko násilných trestných činů a kriminality v Chlumci. Nevadí občanům Chlumce, že jim na radnici „chybí klika" a nebylo by proto lepší mít starostu s klikou? Nemyslíte si také, že z panického strachu starosty z vlastních občanů se stalo základní kritérium pro bezpečnost v celém Chlumci, a že už z toho mnozí blbneme?

Leave your comments

Post comment as a guest

0 / 300 Character restriction
Your text should be less than 300 characters

People in this conversation

Load Previous Comments
 • Guest - chrisevan55

  I’m impressed, I must say. Really rarely can i encounter a blog that’s both educative and entertaining, and let me tell you, you’ve got hit the nail for the head.which there are not enough everyone is speaking intelligently about. We are very happy사설토토

 • Guest - chrisevan55

  I’d need to consult you here. Which isn’t some thing Which i do! I enjoy reading a post that can make people feel. Also, appreciate your allowing me to comment!
  사설토토

 • Guest - mueed Ahmed

  I recently came across your blog and have been scaning along. I thought I would leave my first comment. I don’t know what to say except that I have enjoyed scaning what you all have to say bach thu lo gi

 • Guest - mueed Ahmed

  thank you for this wonderful post, I am glad I observed this web site on yahoo. soi cau xsmb online

 • Guest - Top SEO

  We are tied directly into the sate’s renewal database which allows us to process your request almost instantly. buy youtube views and subscribers

 • Guest - mshahid

  We are Indonesia copra supplier with great experience to export for worldwide. We provide best quality for your industry like biodiesel, margarine and more. If you seek coconut sugar from Indonesia or RBD coconut oil, we are your best partner, coming with best quality and prices. Contact us soon! [

 • Guest - mtom

  Throughout the great scheme of things you secure an A with regard to effort and hard work. Pest Control

 • Guest - potato

  <a href="/https://ufa1819.com//">ยูฟ่า</a>You don't have to, only adults can play. Because teenagers these days are also popular to bet on this game as well.

 • Guest - chalsea

  Phenomenal site you have here, so much cool data!.. Senior Care Referral Service

 • Guest - Jack payne

  This is an amazing blog I have read this and I loved every single word written in this blog. It's really mind-blowing. St. Vincent Bomber Jacket